Makijaż permanentny LTL

Niestety nie zawsze natura obdarza nas doskonałym wyglądem.
Rzadko się zdarza,żeby wszystkie trzy powyższe elementy spełniały nasze oczekiwania. Odpowiedziąna te potrzeby jest metoda Long-Time-Liner® Conture® Make-up. Pozwala ona cieszyćsię pięknym wyglądem przez całą dobę. Dzięki trwałemu makijażowi jesteśmyzawsze piękne – kiedy wstajemy rano z łóżka i kiedy idziemy spać, kiedy jesteśmyna basenie, czy na plaży w czasie wakacji.

Przedstawiamy trzy sekrety piękna:

Każda z nas marzy o tym,żeby zawsze wyglądaćpięknie nie tylko od święta.Chcemy się podobać ukochanemu mężczyźnie, kiedywstajemy rano i kiedy zasypiamypo dniu pełnym zajęć.Co decyduje o tym, że naszatwarz wygląda pięknie i młodo?
Czy tylko wystarczą dobrekremy? Piękna twarz tonie tylko zadbana cera, aleprzede wszystkim wyrazisterysy. Najbardziej zwracają nasiebie uwagę trzy elementy,to one najbardziej przykuwająuwagę do twarzy.BRWI o perfekcyjnej liniiNadają twarzy wyrazistość, podkreślają charakter i odmładzają. OCZY delikatnie i pięknie podkreśloneDecydują o pierwszym wrażeniu, przyciągają wzrok.Mówimy wtedy o magnetyczny spojrzeniu. USTA, ich nienaganny kolor i perfekcyjny kształtPrzyciągają uwagę i wzbudzają pożądanie.

Makijaż Permanentny ust

Często nie odpowiada nam w pełni ichkształt, czy kolor. Korzystanie ze szminkibywa kłopotliwe i nie daje trwałych efektów.Certyfikowana Linergistka® Long-Time-Liner®najpierw dobierze kolor z szerokiej palety odnaturalnych barw po najmodniejsze odcienie.Następnie podkreśli kontur warg. Na koniecdzięki wspaniałej technice „Full- Lip-Shading”,nada im perfekcyjny kształt i wygląd. Możeszcieszyć się wspaniałym wyglądem Twoich ustw każdej sytuacji. Jak dokładnie działa metoda Long-Time-Liner® Conture® Make-up?

Makijaż Permanentny brwi LTL Bielany


Makijaż Permanentny Brwi

Ich piękna linia, decyduje o całym kształcietwarzy. Często jednak brwi rosną krzywo,są rzadkie, trudno je uporządkować. W takichsytuacjach świetnie sprawdza się metodaLong-Time-Liner® Conture® Make-up. Po odpowiednim dobraniu koloru barwnikaspośród bardzo szerokiej palety barw, określamykształt i zarys łuku. Następnie Linergistka®delikatnie tworzy perfekcją linię brwi rysującpojedyncze włoski. Każdego ranka będzieszbudzić się z perfekcyjnym makijażem.

Makijaż Permanentny brwi LTL Bielany


Makijaż Permanentny Oczu

Wyraziste spojrzenie, to najbardziej pamiętamy.Makijaż permanentny oczu Long-Time-Liner® Conture® Make-up jest idealnymrozwiązaniem, oszczędza czas i zapewniawygląd oczu pełen ekspresji. Szczególnie jestpolecany dla Pań noszących szkła kontaktowe,z problemami ze wzrokiem, czy lubiącychuprawiać sport. Można wybrać delikatnąkreskę, która da wrażenie zagęszczonych rzęslub kreskę bardziej podkreślającą oczy i uzyskaćbardziej dekoracyjny makijaż. Wyrazistespojrzenie, to też młodszy wygląd twarzy.Teraz możesz mieć jedno i drugie. Long-Time-Liner® Conture® Make-up jest delikatną metodą, zapewniającą długotrwałymakijaż, wyglądający w pełni harmonijnie i naturalnie. Dzięki innowacyjnym,trwałym i łatwo tolerowanym barwnikom skóra po zabiegu wygląda świeżo i zdrowo.Dzięki metodzie Long-Time-Liner® Conture® Make-up możemy dokonać metamorfozykosmetycznej, skorygować niedoskonałości, podkreślić piękno naszych oczui ust, dzięki czemu zawsze będziemy czuć się wspaniale ze swoim wyglądem.Kobieta zadowolona ze swojego wyglądu, to kobieta szczęśliwa…

Zakochasz się w swoimnowym wyglądzie!

Perfekcyjnie wyszkolona Lingeristka® oraz doskonały sprzęt mogą zapewnić permanentny makijaż, któryzagwarantuje piękny wygląd każdego dnia. Jednakpotrzebny jest trzeci element do uzyskania doskonałegoefektu – barwniki. Long-Time-Liner® zapewniabarwniki spełniające normy EWG: pigmenty są sterylniezapakowane, nie alergizują i nie zawierają metaliciężkich, dzięki czemu nie zmieniają koloru w skórzei złuszczają się równomiernie.Long-Time-Liner® wykorzystuje pigmenty nieorganiczne,z wyjątkiem czerwonych kolorów przeznaczonychdo ust.Dbamy o nasze Klientki zarównoprzed jak i po zabiegu. Dlategoprzygotowaliśmy profesjonalnekosmetyki Long-Time-Liner®,dzięki którym przygotujesz skórędo zabiegu.
Produkty do pielęgnacjidomowej przyspieszągojenie i zregenerują skórę powykonanym makijażu.

Derma Clinic
Jana Kasprowicza 119 A
01-949 Warszawa

pon. - pt.
9:00 - 21:00
sob.
10:00 - 16:00